fbpx

O mnie

Wspieram rozwój zarówno klientów indywidualnych jak i biznesowych

Doświadczenie zawodowe

Autorskie rozwiązania

Coaching i motywacja

Szybkie efekty

Witaj!

Nazywam się Ewelina Grajnert.

Jestem HR Business Partnerem oraz certyfikowanym coachem kariery. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyłam wspierając rekrutację w firmach zarówno w Polsce, jak i UK.

Zarządzałam polityką personalną jako HR Lead w międzynarodowej korporacji, gdzie wprowadziłam szereg rozwiązań wspierających biznes i rozwój pracowników w Polsce i na Ukrainie.

Moje szczególne zainteresowanie to Work- Life Balance i praca w zgodzie z sobą przy maksymalnym wykorzystaniu swojego potencjału.

Znajdź pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia dłużej”


W swoje pracy wykorzystuje narzędzia coachingowe, ale także kieruję się swoim własnym doświadczeniem. Kiedy ktoś zapyta czym się zajmuje? Odpowiem – pomagam innym osiągać cele! Pomagam, ale nie daje przysłowiowej „ryby”, tylko uczę jak je łowić. 

Wyobraź sobie taką sytuację: 

⇒ Masz możliwość awansu. Poprawisz swój status materialny, będziesz mógł pozwolić sobie na dalekie podróże, o których zawsze marzyłeś.  Niestety wysokie wynagrodzenie będzie wiązało się z mniejszą ilością czasu wolnego, większym stresem, być może pracą w weekendy.  

W rezultacie wymarzone wynagrodzenie nie spowoduje, że zwiedzisz świat! Będziesz zarabiał więcej, ale zabraknie czasu na wakację!. 

Jaki z tego morał? 

Ograniczając się tylko do rezultatów naszych pragnień możemy osiągnąć cel, ale nie być przez to szczęśliwszym! Pomogę CI określić, co jest naprawdę Twoim celem, jaka jest Twoja motywacja, jakie zasoby możesz wykorzystać? – Widzisz różnicę? 

 

Takie podejście wymaga odwagi, wytrwałości, ale przynosi długofalowe i szybkie korzyści. Często będziesz musiał wyjść poza schemat! – ale uwierz mi warto! Skąd to wiem? 

W wieku 18 lat wyjechałam do UK, bez zagwarantowanej pracy, z kilkoma kontaktami do agencji zatrudnienia. Kiedy wiele z moich rówieśników korzystało z wakacji przed studiami, ja już na drugi dzień po przyjeździe znalazłam pracę. To w Anglii spotkałam się z pracą doradztwa personalnego i agencji pracy tymczasowej.

Zrobiłam rok przerwy przed studiami – jak się domyślasz to również kolejne wyjście poza schemat. Zamiast studiować coś co nie było przemyślanym wyborem zdobywałam doświadczenie w HR! Wróciłam do Polski kontynuować naukę w dziedzinie z którą chciałam się związać zawodowo!


Porzuciłam pracę na umowę na czas nieokreślony dla umowy na 6 miesięcy w korporacji! Po 2 miesiącach umowa została przekształcona na czas nieokreślony, a dzięki umiejętnemu wykorzystaniu zasobów, pracy i motywacji w wieku 25 lat byłam kierownikiem działu personalnego!

Kolejna niepopularna decyzja to urlop wychowawczy, w momencie kiedy kariera szybuje z zawrotną prędkością! Ale na tym etapie moje priorytety uległy zmianie i mój cel również. 

Po co to mówię? 

– Chcę CI pokazać, że: 

  • Warto podejmować odważne decyzję, 
  • Warto wyjść poza schemat
  • Warto poznać siebie i swoje zasoby 
  • Warto mieć PLAN
  •  

Moje wykształcenie:

Msc Business and Human Resource Management z Oxford Brookes University, który jest akredytowany przez CIPD, międzynarodową organizację skupiającą praktyków HR na całym świecie oraz AMBA.
Magistra zarządzania zasobami ludzkimi z Akademii Finansów i Biznesu Vistula,
Licencjata Polityki Społecznej uzyskany na Uniwersytecie Warszawskim
Ukończyłam liczne szkolenia z profesjonalnego coachingu, w tym także Career College w Kanadzie, rekrutacji i selekcji pracowników, wypalenia zawodowego, prawa pracy, mindfulness.

Mam certyfikat trenera-szkoleniowca, coacha kariery, doradcy zawodowego.

1
lat doświadczenia
1
Rekrutacji
1
godzin szkoleń

Śledź nas w mediach społecznościowych

%d bloggers like this: